banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 167 Про внесення змін до рішення районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району»

У К Р А Ї Н А

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьоме  скликання)

(одинадцята сесія)

РІШЕННЯ

від  03 березня 2017 року                                      № 167

 

 

Про внесення змін до  рішення районної ради

від 22.09.2016 № 102 «Про управління

об’єктами спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Володимирецького району»

 

               З метою забезпечення ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

                                                           в и р і ш и л а:

1. Внести  зміни до рішення районної ради від 22.09.2016 № 102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району», а саме:

 

1.1. абзац 5 пункту 5 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району,  викласти у  наступній редакції:

«Укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» головою Володимирецької районної ради протягом 5 (п’ятьох) робочих днів після прийняття рішення сесії Володимирецької районної ради про призначення керівника. Укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я передує погодження президією районної ради організаційних і особистих  прав та обов’язків  сторін трудового договору,  основних та додаткових умов праці найманого працівника».

1.2. Перше речення підпункту 6.4 пункту 6 викласти у  наступній редакції:

«Має право розробляти статути (положення) комунальних підприємств, установ та закладів на основі типового статуту комунального підприємства або типового статуту установи, закладу, що є додатками 2 та 3 до цього Положення.».

1.3. Підпункти 6.8, 6.9 пункту 6 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району вважати такими, що втратили чинність.

1.4. Підпункт 6.10 Пункту 6 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району відповідно вважати підпунктом 6.8. пункту 6.

2. Керівникам комунальних підприємств, установ, закладів Володимирецької районної ради установчі документи привести у відповідність з даним рішенням.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійним комісіям з питань гуманітарної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури  (Першута О.І.) та з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби   з корупцією, розвитку територій та європейської інтеграції (М.Волчецький).

 

Голова ради                                                                                         В.Ковенько